وظایف ادمین اینستاگرام اشاره میکنیم.
قرار دادن محتوای متنی و آپلود عکس یا فیلم به‌طور روزانه
نوشتن کپشن­ های مناسب با متن پست
پاسخ دادن به دایرکت های پیج
پاسخ دادن به کامنت های درج‌شده زیر هر پست
حذف کامنت های افراد سودجو و بی‌شخصیت
قرار دادن استوری به‌طور منظم
پاسخ دادن به واکنش‌های افراد در برابر استوری
آشنایی با شیوه‌های افزایش لایک، کامنت و ویو
افزایش فالوورهای پیج از اشخاص واقعی
بالا بردن امنیت پیج و مانع از هک شدن
تغییر عکس پروفایل و یا متن بیو
تسلط به نرم‌افزارهای ادیت عکس و فیلم
داشتن تعامل اجتماعی
و از همه مهم‌تر خلاق بودن، از وظایف ادمین اینستاگرام هست. صاحب پیج پیش از شروع فعالیت ادمین، وظایف و انتظارات خود را با وی مطرح میکند و ادمین موظف است انتظارات صاحب پیج را برطرف بسازد.
برنامه‌ریزی تولید محتوا
برنامه‌ریزی تولید محتوا یکی از اصلی‌ترین وظایف ادمین اینستاگرام هست. ادمین برای بالا بردن لایک و کامنت پست‌های اینستاگرام، باید محتوای باارزش و کاربردی تولید نماید. وی موظف است همیشه اکتیو باشد و با قرار دادن پست و استوری، با فالورها ارتباط برقرار نماید.
منظور از محتوا چیست؟ تمام اطلاعاتی که از طریق عکس، ویدئو و متن به فالورها ارائه میشود، محتوای اینستاگرامی نام دارد. ادمین با یک برنامه‌ریزی دقیق و حساب‌شده باید به‌طور منظم محتواهای جالب و مطابق با فعالیت پیج را آماده سازد. درآمدزایی از اینستاگرام بدون محتوای جذاب و گیرا چندان زیاد نخواهد بود.
هدف از مشخص نمودن وظایف ادمین اینستاگرام تولید محتوای باارزش و جذب‌کننده است. آپلود ویدیوهای جذاب و پر چالش، موردپسند مخاطبان است.
شناخت مخاطب یکی دیگر از وظایف ادمین اینستاگرام است. شما با هدف‌گذاری و شناخت مخاطبین پیج میتوانید در جهت تولید محتوای کاربردی تلاش کنید.
مسلط به اپلیکیشن­ های ادیت عکس و فیلم
با مشاهده و بررسی لیست وظایف ادمین اینستاگرام متوجه شده‌اید که وظایف ممکن است متناسب با فعالیت پیج تغییر پیدا کند. تغییر وظایف ادمین اینستاگرام بر عهده صاحب پیج است. امروزه سایت کسب درآمد از اینستاگرام راه اندازی شده تا سلبریتی ها و افراد محبوب بتوانند به‌راحتی ادمین اینستاگرام داشته باشند.
وظایف ادمین اینستاگرام و حقوق آن‌ها برحسب نوع فعالیت و میزان زمان لازم برای انجام فعالیت‌های پیج متفاوت است. سایت‌های درآمدزایی از اینستاگرام چندین تعرفه را برای ادمین اینستاگرام مشخص نموده‌اند. حقوق و مزایای ادمین اینستاگرام هرچقدر که باشد اگر ادمین وظیفه‌ی خود را به‌درستی انجام دهد مناسب و مقرون‌به‌صرفه است.
حقوق ادمین اینستاگرام چقدر است؟
با توجه به میزان کاری که به او سپرده می شود و کیفیتی که در رزومه او دیده می شود میتوان بین 1 الی 12 میلیون تومان درماه تخمین زدکه آگهی های آن دردیوارفراوان است این آگهی های سال۱۴۰۱است به نمونه های زیردقت کنید?

blank
blank
blankآیابرای ادمین شدن باید آموزش ببینیم؟
بله. دوره های آموزشی مختلفی برای این کار وجود دارد که میتوانید آنها را تهیه کنید ویا اینکه بصورت رایگان پیج های آموزشی مربوطه را دنبال کنید تا بصورت حرفه ای کار ادمینی اینستاگرام را یاد بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *