باورسازی هوشمندچرامهم است؟

یادبگیرهوشمندانه باورهایت رابسازی✔
چه فکر کنی میتوانی و چه فکر کنی نمی توانی در هر دو صورت حق باشماست.
 اندیشه های خود را شکل ببخشید در غیر اینصورت دیگران اندیشه های شما را شکل می دهند. خواسته های خود را عملی سازید وگرنه دیگران برای شما برنامه ریزی می کنند.  (هنری فورد)
جهانی که ما در آن زندگی میکنیم یک جهان بسیار هوشمند است و مکانسیمی دارد که باور های ما را به خودمان ثابت می کند.یعنی به هرچیزی که به آن باور داشته باشیم آن را برای خودمان به اثبات می رساندباورنیک
مثلا اگر باور داشته باشید که پول در آوردن بسیار سخت است جهان به شما ثابت می کند  که پول در آوردن سخت است و شرایطی را برای شما فراهم می کند پول در آوردن برای شما مشکل باشد.
 
ولی اگر باور داشته باشید که ثروتمند شدن راحت است جهان به شما ثابت می کند که ثروتمند شدن راحت است و شما را درجاده ایی قرار میدهد که به راحتی بتوانید ثروتمند شوید.
 
یا اگر باور داشته باشید که در این دوره زمانه همه ی ازدواج ها به شکست منتهی می شود جهان به شما ثابت می کند به آن چیزی که باور دارید صحت دارد و چیز هایی میبنید که ازدواج ها به شکست ختم می شود.
چون جهان به این شکل عمل می کند که به هرچیزی که باور داریم آن را برای خودمان اثبات می کند.
برای تغییر جهان بیرونی لازم نیست همه را تعییر دهیم کافی است که باور های خودمان را آن طور که دوست داریم تغییر دهیم تا دنیای بیرونی ما هم نیز به شکلی که دوست داریم تغییر کند.
وهدف آکادمی باورنیک کمک به دوستان عزیزبرای ساخت باورهای هوشمندانه جهت رشدفردی وکسب موفقیت های بیشتردرتمام جنبه های زندگی است.
ورودبه سایت آکادمی باورنیک?
ورودبه سایت باورنیک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *