طراحی مینی سایت فروشگاهی با آسان ویزیت
چگونه یک سیستم فروش کارمی کند؟
1.مشاوره خدمات2.اعتمادسازی3.فروش4.تبلیغ خدمات توسط مشتریان باز=افزایش فروش.
آیامی توان ازابزارآنلاین برای این 4مرحله استفاده کرد؟بله
۱مشاوره رامی تواندابزارانجام دهد۲اعتمادسازی
۳تحویل کالامی تواندمراجعه به محل یاارسال آن باشد
۴خریدارن می توانندباارسال لینک شمابه راحتی شمارابه دوستانشان معرفی کنند به همین سادگی درهرزمینه که فکرش رابکنیدالگوبرای خدمات آنلاین وجوددارد.
پس چرابعضی ازابزاراستفاده نمی کنند؟
پاسخ ساده است باورهای آنهاهمان مقاوت درونی است که فکرمی کنندتنهاراه موفقیت روش سنتی است
 باورهای مثل ترس ازشکست،تنهابااقدام فیزیکی می توان موفق شد،مقایسه خودباافرادناکارآمدفلانی میگه نمیشه..
امروزه با توجه به تمرکز جامعه جهاني بر حوزه خدمات فناوري اطلاعات و حرکت سازمان هاي بزرگ به سمت سودآوري از طريق ارائه خدمات متناسب با نيازهاي سازمان و بازارهاي کسب و کار، لازم است سازمان ها به پروژه هاي مربوط به اين حوزه بيش از پيش توجه کنند،
بدين منظور، شناسايي و انتخاب شاخص هاي خدمات فناوري اطلاعات و ارزيابي اين خدمات و پروژه ها، از جمله روش هاي موثر بر افزايش سودآوري و اثربخشي فناوري اطلاعات در سازمان هاست.
شبکه های اجتماعی به شما امکان می دهند که فقط با یک کلیک ساده به هر چیزی از اخبار گرفته تا خرید محصولات و خدمات مختلف دسترسی پیدا کنید. این سهولت دسترسی هر چیزی مثل روش های سنتی و قدیمی خرید، خواندن خبر و حتی مطالعه و کسب و کار ما را تحت تاثیر خودش قرار داده است.
با مشارکت انجمن های آموزشی و اتاق های گفتگوی موجود در شبکه های اجتماعی، الان دیگر هر شغل و کسب و کاری می تواند وبینار برگزار کند، همایش های مختلف را تبلیغ کند و دوره های رایگان یا اشتراکی خودش را به سراسر جهان ارائه نماید.
بازاریابی باعث می شود استراتژی های کسب و کار شما موفقیت آمیز باشد و به مشاغل مختلف کمک می کند تا از مرزهای جمعیتی و جغرافیایی فراتر روند.
شبکه های اجتماعی نقش بسیار مهمی در نحوه برقراری کسب و کارها و مشاغل مختلف با مخاطبان هدف و مشتری هایشان ایفا می کنند. بازخورد مشتری برای اصلاح اشتباهات شغلی، جلب نظر کاربران نسبت به محصولات و خدمات و ایجاد اعتماد و اعتبار حرف اول را می زند.
رسانه های اجتماعی این امکان را به شما می دهند که بلافاصله از مشتری هایتان بازخورد بگیرید. علاوه بر این مشتری ها می توانند صفحه شما را در پست ها و استوری هایشان تبلیغ کنند و باعث فروش بیشترتان بشوند.
 اینفلوئنسرها می توانند حامی نام تجاری و برند شما بشوند و مردم را تشویق کنند تا محصولات شما را امتحان کنند. به این ترتیب مشاغل مختلف فرصتی برای ارتباط با کاربران خود و درک بهتر نیازهای آنها پیدا می کنند.
رسانه های اجتماعی ارتباط بین افراد را راحت تر کرده اند. در دنیای امروزی همه می خواهند هر کاری که می کنند را با دیگران به اشتراک بگذارند؛ از سفارششان در رستوران گرفته تا کنسرت رفتن یا جاهایی که به آنها سفر می کنند.
در این بین اگر دچار مشکلی هم بشوند آن را در شبکه های اجتماعی با دیگر به اشتراک می گذارند. این اتفاق از یک جهت مثبت است چون باعث می شود بقیه شما را ببینند
و اعتماد به نفس بیشتری نسبت به خودتان پیدا کنید.
حالا فکرکنیدکسی ازمحصولات شمارامی خواهدباشماارتباط
برقرارمی کندتاازاصل بودن وخدمات شمااطمینان حاصل کنددراین بین شمانقش یک مشاوروراهنمارابازی می کنید.
فقط پیش نهادمی دهیدواطلاعات بیشترتاخریدانجام بگیرد
آیاهمین کاررادرحالت حضوری انجام نمی دهید؟
جواب بله است.
دوره دقت کنیدکسی واردفروشگاه شمامی شودشماتوضیحاتی ازمحصولات می دهیدتاتصمیم به خریدبگیردبعدازدریافت اطلاعات تصمیم به خریدمی گیرد
درست است شبکه های اجتماعی به عنوان ابزارفروش همین کارمی کنندبااین تفاوت که شمابرای هرمحصول یک بار
 توضیح می دهیدمثل ویدیوی معرفی اگرهزارنفرهم باشن جواب می دهدامادرحالت حضوری بایدبرای تک تک آدمهاتوصیح بدهید
به نظرشماکدام روش ساده است پاسخ به کارگیری هوشمندانه ابزاراست وهدف سایت آسان ویزیت همین است.
آشناباقابلیت های کارت ویزیت مدرن

کارت ویزیت مدرن چیست؟

کارت ویزیت آنلاین تمام اطلاعات کسب وکارشمارادارد+همراه اتصال تمام شبکه های اجتماعی باهم+قابلیت اتصال به درگاه پرداخت +فروش در شبکه های اجتماعی توضیح داده ایم این مقاله آموزشی راازسایت دریافت کنید+قابلیت افزایش کانال هاورودمستقیم به آنها

چگونه کارت ویزیت مدرن رابه سنتی متصل کنیم؟

فقط بایک کدQRکه آدرس آنلاین کارت ویزیت آنلاین درآن قرارداردمتصل به کارت ویزیت سنتی می شود.

آیاکارت ویزیت مدرن خدمات گارانتی دارد؟

بله داره بستگی به مدت قرارداددارد. پشتیبانی سایت

آیانمونه اجرای وجودداردببینیم؟
ورودبه بخش نمونه کارها نمونه کارها

چگونه سفارش بدهیم؟
ورودبه بخش پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت


بیشتربدانید? آموزش فروش آنلاین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *